Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak jsem se zase letos vydali na Želivku, abychom se sešli s psími kamarády, procourali okolí, upálili pár čarodějnic a oslavili 1. máj!!! Jo, a taky oslavili moje a Bibininy narozky!!! Mňam!!! Původně se měl jít zase trek, ale protože v naší smečce se objevila spousta nových miminek psích i lidských a jejich páníčci by se nemohli účastnit, panička se rozhodla, že pořádání odloží na podzim.

 Potkali jsme se se spoustou starých známých, i s novými členy naší velké retrívří smečky - goldenkou Sheenou a flatkou Amy. Některým z nás se zdálo, že nás je málo, tak adoptovali ještě i jednu slepici (že, Borinko?), ale té se to moc nelíbilo. No, polívka z ní byla dobrá.....

Naši páníčci se pořád jenom cpali, grilovali masíčko a buřtíky, a nám pejskům to dalo spoustu hlídání, aby se moc nepřejedli. Naštěstí se přes den chodilo na výlety a my jsme se mohli dosyta vyráchat ve vodě, vylítat na loukách a počuchat v lese. Však jsem taky doma padla a nechtěla jsem vstávat ani na čůrání :-) Ale už jsem zase čilá a těším se na další psí setkání nejen s Dickem, Endym, Aroskem, Zájou, Borkou, Handym, Endym, Peggyšou, Sheenou, Bodym, Amy, Bárou, Keskou a Ančou!!!! No a samo že i s jejich páníčky!!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář