Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 6. ledna 2007 se po 10. hodině začala do Horoměřic sjíždět auta s retrívry a jejich páníčky a paničkami. Horoměřická smečka se totiž už dlouho se všemi neviděla, tak uspořádala pochod přes Kozí Hřbety, Únětice a Statenice.

Přestože celou noc i ráno pršelo, přes den se počasí umoudřilo a nakonec na nás vyjuklio i sluníčko. Nám pejskům ta rozblácená cesta nevadila, někteří si dokonce upravili kožíšek i na zádech :-) Ale to vůbec nevadilo, protože cesta vedla podle potoka a kolem rybníků, takže bylo dost možností ze sebe to bahno zase dostat. Lítali jsme jak zběsilci, vždyť jsme se viděli po taaaak dlouhé době. Samozřejmě došlo i na napínavé okamžiky, třeba když Keska chtěla paničce přinést všechny husy, kachny a labutě, které plavaly na rybníčku. No, co na tom, že to byl rybníček soukromý, za plotem? Tak v tom plotě neměla být ta dírka... Taky bylo príma, že jsme si v půlce cesty mohli odpočinout v restauraci, já jsem s Bibkou vyžebrala na paničce skoro všechny její brambory, co měla k obědu (ale karbanátek nedala...). Jo, a taky se ztratil děda Aros, ale zase se naštěstí našel. No zkrátka jsme se poměli moc prímově a doufám, že paničky a páníčkové taky.

A kdo tam byl? Petra + Bodie, Karin a Ondra + Bady, Irčina smečka z Děčína, Romča s Lukym, Aroskovic smečka, Dita s Keskou, Renčina smečka, Sahy s Pegišou, Yvona + Endy, Bára s miminečkou Emou + Lujza, Hanka s Ardem, co se převléká za retrívra (ve skutečnosti je to borderkoliák) a my z Hororo :-) Příště s námi pojďte taky!!!!!!!